Bobcat S650 ir T650 irasas - Issamiau apie juos

BOBCAT krautuvų S650 ir T650 ypatybės, skirtumai ir privalumai

Krautuvai – pirmieji įrenginiai, apie kuriuos pagalvojate, pradėję statybos, griovimo, kasimo ir kitus lauko darbus. Kokią įrangą pasirinkti, kad ji pateisintų jūsų lūkesčius ir darbus atliktų greitai, saugiai ir kokybiškai? BOBCAT mini krautuvas S650 ir vikšrinis krautuvas T650 – puikūs pagalbininkai statybose (kasant, kraunant etc.), atliekant gerbūvio darbus kieme (lyginant gruntą, juodžemį), teisiant kelius ir keliukus bei kituose darbuose. Visa mūsų nuomojama technika prižiūrėta, o BOBCAT krautuvų ir mini ekskavatorių parkas nuolatos atnaujinamas.

BOBCAT krautuvų privalumai

  • Krautuvai gali padėti statybininkams greičiau ir efektyviau atlikti krovimo, kasimo, lyginimo ir kitus statybinius darbus nei juos atliekant rankomis.
  • Statybinė įranga geba kelti itin didelio svorio krovinius (betono plokštes, sienas, metalines konstrukcijas ir kt.), pravažiuoja net ir klampios ir drėgnose vietose.
  • Padargų ir priedų, pvz. hidrokūjo, pagalba lengvai demontuojami nereikalingi betono luitus, atramines sienutes, nereikalingi pastatai ir kt.
  • Prie BOBCAT krautuvo montuojasi šakų smulkintuvai, kultivatoriai, vakuuminės šluotos, sniego valymo peiliai. Tai pats geriausias sprendimas, kadangi platus šios technikos panaudojimas leis mažiausiomis sąnaudomis atlikti įvairiausius gerbūvio darbus.

Kuo skiriasi ratiniai ir vikšriniai BOBCAT krautuvai?

Vikšriniai krautuvai BOBCAT T650 pasižymi žymiai geresniu pravažumu ir pasitarnauja itin drėgnose vietose, kadangi geriau ir greičiau nei ratinis BOBCAT S650, pravažiuoja sunkiau įveikiamas vietas. Jeigu namų sklypas klampus, sulytas, galite būti tikri, jog šie mini ekskavatoriai tikrai pasieks tikslą ir tinkamai atliks darbą.

Ratiniai krautuvai BOBCAT S650 kitaip nei vikšriniai turi mažesnį pravažumą drėgnose vietovėse, tačiau pasižymi aukštu stabilumu, mobilumu, turi idealų svorio paskirstymą ir tvirtą konstrukciją, todėl gali atlikti eilę sudėtingų statybos darbų.

Reikalingas BOBCAT mini krautuvas?

Kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais ir mūsų specialistai suteiks visą reikiamą informaciją apie BOBCAT mini krautuvų nuomą ir padės išsirinkti geriausią įrenginį. Užtikriname patogias nuomos sąlygas, optimalias kainas ir, žinoma, profesionalų aptarnavimą!

Scroll to Top