reikalingi ekskavatorininkai ekskavatoriaus operatorius ekskavatoriaus nuoma

Kodėl BOBCAT ekskavatoriaus nuoma geriau nei pirkimas?

Anksčiau vyravo nuomonė, kad vykdant statybas visada geriausia turėti nuosavą techniką, tačiau šiandien, esant didelei statybinės technikos pasiūlai ir optimalioms nuomos kainoms, šis požiūris jau kitoks.  Šiandieną daug prasmingiau išsinuomoti reikiamą statybinę techniką (pavyzdžiui,  mini krautuvus BOBCAT S650 ir BOBCAT T650) negu investuoti pinigų ir įsigyti nuosavą, nes statybinės technikos, pvz. ekskavatoriaus nuoma – galimybė gauti reikiamą įrangą, neprisiimant ilgalaikių įsipareigojimų jos išpirkimui, priežiūrai ir eksploatacijai.

Technikos nuoma įgauna vis didesnį populiarumą

Statybinės įrangos nuoma tampa patrauklesne galimybe verslui ir asmenims, vykdantiems statybos ar kelių tvarkymo projektus. Daugeliu atvejų statybinės technikos nuoma padeda apsispręsti, ar verta tokią techniką įsigyti iš esmės. Esant poreikiui, pirmiausia technika išsinuomojama, išbandoma ir vėliau nusprendžiama, ar jos tikrai reikia. Norime su jumis pasidalinti keletu priežasčių, kodėl technikos nuoma apsimoka labiau.

  1. Nuomojantis statybinę techniką jūs išvengiate didelių investicijų jai įsigyti. Tai reiškia, jog jums nereikia įšaldyti apyvartinių lėšų, tartis su lizingo kompanijomis dėl išperkamosios nuomos, ieškoti kitų galimybių jos įsigijimui. Visa statybinė įranga yra pakankamai brangi, todėl jos atsiperkamumas – laikui itin imlus dalykas.
  2. Nuomojama įranga yra patikima ir gerai prižiūrima. Visa nuomojama technika yra reguliariai tikrinama, fiksuojama, kiek ji naudota, kokia jos techninė būklė. Jei naudojantis nuomota įranga ji sugenda, paprasčiausiai ji grąžinama atgal, o nuomotojas, jeigu turi, pakeičia kita tokia pat. Nuomą vykdanti įmonė visuomet ras sprendimą, kaip spręsti susiklosčiusią situaciją, o įrangą susiremontuos pati.
  3. Galimybė išbandyti įvairius naujus nuomojamos įrangos modelius.  Tam tikrais atvejais atliekant darbus vieno įrenginio neužtenka, o nuomojantis šios problemos išvengiama, kadangi įrangos nuomos bendrovės suteikia galimybę išbandyti net keletą įrenginių ir nuomai išrinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų lūkesčius.
  4. Nuomojantis įrangą nereikia mokėti už jos nusidėvėjimą. Įrangos priežiūra ir jos nusidėvėjimo klausimai – nuomojančios įrangos „galvos skausmas”. Išsinuomavę norimą įrenginį juo pasinaudojate ir grąžinate.
  5. Įrangos laikymas BOBCAT mašinos tikrai įspūdingo dydžio, todėl ir jos laikymui reikėtų turėtų pakankamai vietos, o kur dar visi priedai ir padargai.
  6. Nereikės papildomai ieškoti ekskavatoriaus operatoriaus. Beveik visais atvejais nuomojantis statybinę įrangą, ją valdo specialiai tam apmokyti ekskavatorininkai. Ekskavatoriaus operatorius – savo srities specialistas, kuri žino visas ekskavatorių valdymo subtilybes ir taisykles, todėl reikiamą darbą atliks greitai ir efektyviai.

Statybinės technikos nuoma – tai paslauga, turinti daugiau pranašumų nei trūkumų lyginant su technikos įsigijimu. Tiek ekonominiu, tiek patogumo aspektais įrangos nuoma atsiperka geriau ir greičiau.

Domina BOBCAT krautuvo ar ekskavatoriaus nuoma?

Kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais ir mūsų specialistai suteiks visą reikiamą informaciją apie BOBCAT įrangos nuomą ir padės išsirinkti geriausią įrenginį. Užtikriname patogias nuomos sąlygas, optimalias kainas ir, žinoma, profesionalų aptarnavimą!

Scroll to Top