Dažniausiai naudojami BOBCAT ekskavatoriaus ir krautuvo priedai

Dažniausiai naudojami BOBCAT ekskavatoriaus ir krautuvo priedai

Planuojant statybų, ūkio, kelių tiesimo ir kitus darbus, pirmiausia galvojame apie patikimą ir galingą įrangą, kuri palengvintų rūpesčius. Viena populiariausių ir dažniausiai rinkoje siūlomų įrenginių – BOBCAT krautuvai ir ekskavatoriai, pasižymintys universalumu ir beveik neribotomis galimybėmis. Atliekamų darbų spektrą itin išplečia ir šios statybinės įrangos priedai, apie kuriuos šiame straipsnyje ir kalbėsime.

bobcat planiravimo kaušas

Dažniausiai naudojami ekskavatoriaus priedai

Planiravimo kaušas

Planiravimo kaušas yra specialus priedas, kuris pasitarnauja statybos ir žemės ūkio srityse, pvz., didelių plotų paviršių lyginimui, kelių tiesimui, statybų aikštelių rengimui. Šis kaušas turi ypatingą formą, dažnai būna vartomas, kuri leidžia operatoriui efektyviai ir tiksliai išlyginti paviršius ir pritaikyti juos pagal reikiamą aukštį. Planiravimo kaušas gali būti naudojamas ne tik bet kokiems paviršiams planiruoti, bet ir smulkiems kroviniams kasti ir krauti.

Kasimo kaušas

Kasimo kaušas – BOBCAT padargas, naudojamas statybose, ūkyje krovinių kasimui ir krovimui. Kasimo kaušas gali būti statybinis, bendros paskirties, žemo profilio, lengvų medžiagų, karkasinis, kombinuotas, molio, kaušas su prispaudėju ir kt. Kuris priedas jums tiks labiausiai priklauso nuo planuojamo atlikti darbo.

Hidraulinis kūjis

Hidraulinis kūjis dažniausiai naudojamas statybose ir yra skirtas ardymo darbams. Hidraulinis betono kūjis, dar kitaip vadinamas plaktuku, pasitelkiamas smulkiems ir vidutiniams betono ardymo darbams – pamatų, sienų griovimui, aikštelių, asfalto, pramoninių grindų ir kitų kietų paviršių ardymui. Žiemą galima hidraulinį kūjį naudoti įšalusio ledo luitams trupinti.

bobcat hidraulinis kūjis

Populiariausi BOBCAT krautuvų priedai

Paletinės šakės

Paletinės šakės – yra vienas iš populiariausių BOBCAT krautuvo priedų, kuris leidžia lengvai ir be vargo perkelti didelio svorio ir matmenų krovinius, pvz., paletes ar didmaišius. Šis priedas ypatingas tuo, jog BOBCAT šakių konstrukcija leidžia išlaikyti krovinio stabilumą ir užtikrinti maksimalią kontrolę, perkeliant krovinius.

Hidraulinis kaltas

Hidraulinis kaltas dažniausiai pasitarnauja griaunant pastatus, remontuojant kelius, kasant tranšėjas, rausiant tunelius, kasant duobes, karjeruose ir kituose darbuose. BOBCAT gamintojai pasirūpino, kad kūjo keliama vibracija statybinei technikai būtų kuo mažesnė, todėl į kūjo korpusą sumontavo galingus amortizatorius. Be to, hidraulinį kaltą yra labai patogu valdyti tiesiai iš kabinos, todėl tikrai nereiks vargti rankomis.

Smulkintuvas

Smulkintuvas, kitaip dar freza ar mulčeris, tai dar vienas ekskavatoriaus priedas, puikiai tinkantis žaliavų perdirbimo darbams. BOBCAT mulčeris lengvai smulkina šakas, žolę, šiaudus, krūmus, smulkius medžius, net kelmus ir dažnai naudojamas pakelių, griovių, kalvų ir kitų sunkiai prieinamų plotų priežiūrai.

Bobcat Krautuvo kaušas

Kultivatorius

Kultivatorius, dar vadinamas žemės freza – BOBCAT padargas, dažniausiai naudojamas žemės ūkyje ir aplinkos tvarkymo darbams. Su kultivatoriumi galėsite susmulkinti grumstus, tolygiai sumaišyti užpiltą kompostą, durpes, juodžemį, išpurenti (iki 15 cm gylyje), išlyginti ir paruošti dirvą sėjai, taip pat frezuoti velėną prie šaligatvių, bordiūrų ar pastatų. Dažniausiai kultivatoriai būna keliakrypčiai, todėl su jais frezuoti galima važiuojant bet kuria kryptimi.

Krautuvo kaušas

Kaušas yra galingas ir itin plačiai naudojamas BOBCAT krautuvo priedas, naudojamas smulkių krovinių, statybinių atliekų, kitų medžiagų krovimui ir išvežimui. BOBCAT kaušai yra įvairių dydžių ir formų, turi hidraulines jungtis (atsiveriantys, vartomi), tad su tokiais kaušais pasemtą krovinį lengva ir paprasta išpilti. Taip pat su kaušu galėsite išlyginti sklypą, paruošti jį statybos darbams, sėjimui ir kt.

Sniego peilis

Sniego peilis – padargas, kuris montuojasi prie krautuvo ir yra naudojamas šaltuoju sezonu ledui ir kietam sniegui gramdyti bei išvežti. Hidrauliškai reguliuojama kryptis sniego peilio kryptis leidžia efektyviai ir greitai nukasti ir nudaužyti sniegą net ir sunkiai pasiekiamose vietose. Peiliai yra reguliuojami tad tinka valyti sniegą arba stumti smėlį, purvą, žvyrą ir kitas kietas medžiagas.

Trimble 3D greideris

Trimble 3D greideris su automatiniu aukščio reguliavimu yra gana universalus padargas, skirtas žemės, kelių kasimui, lyginimui ir greideriavimui. Automatinis, tikslus peilio aukščio ir pasvirimo valdymas leidžia tiksliai ir efektyviai atlikti planuojamus žemės ūkio, statybų, kelių lyginimo darbus.

Reikalinga BOBCAT įranga su priedais?

Kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais ir mūsų specialistai suteiks visą reikiamą informaciją apie BOBCAT įrangos nuomą ir padės išsirinkti geriausią įrenginį su jums reikalingu padargu. Užtikriname patogias nuomos sąlygas, optimalias kainas ir profesionalų aptarnavimą!

Scroll to Top